چه اتفاقی برای اولین انگلیسی‌هایی که به آمریکا رفتند افتاد؟

چه اتفاقی برای اولین انگلیسی‌هایی که به آمریکا رفتند افتاد؟

349
0
اشتراک‌گذاری

 زمانی که آمریکا جزئی از مستعمرات خاک انگلستان به شمار می‌آمد، این کشور برنامه‌هایی داشت تا بتواند منابع طبیعی کشور آمریکا را برای خودش نگه دارد. انگلیسی‌ها حتی امیدوار بودند که بتوانند در آمریکا معادن طلا و نقره را یافته و بر ثروت خود بی افزایند. اولین گروهی که از انگلستان به آمریکا رفتند نتوانستند زیاد موفق باشند. آن‌ها پس از مدتی یا به انگلستان برگشتند و یا براثر ابتلا به برخی از بیماری‌ها جان خود را از دست دادند.

یکی از اولین مناطقی که به مستعمره انگلستان تبدیل‌شده بود کارولینای شمالی بود. سر والتر رالی اولین کسی بود که انگلیسی‌ها را به خاک آمریکا آورد. این گروه از انگلیسی‌ها پس از مدتی بار دیگر به انگلستان برگشتند زیرا در آمریکا برای آن‌ها به‌اندازه کافی غذا وجود نداشت. جان وایت فرد دیگری بود که گروه دیگری از انگلیسی‌ها را به آمریکا آورد اما مدتی بعد به علت جنگ بریتانیا و اسپانیا به کشورش بازگشت.

مدتی بعد والتر بار دیگر به آمریکا برگشت اما اثری از انگلیسی‌ها نبود. بیشتر آن‌ها توسط بومیان و سرخ‌پوستان آمریکایی کشته‌شده بودند. اولین مستعمره رسمی انگلستان به‌طور رسمی و در سال ۱۶۰۷ میلادی، ایالت ویرجینیای آمریکا به شمار می‌رفت.

بدون نظر

ارسال یک نظر

نوزده + سه =