آیا ماشین زمان اختراع شده است؟

آیا ماشین زمان اختراع شده است؟

501
1
اشتراک‌گذاری

 در سراسر جهان داستان‌های جذاب و زیادی در مورد سفر در طول زمان وجود دارد. یکی از عجیب‌ترین این داستان‌ها مربوط به یک مخترع انگلیسی است که فکر می‌کرد توانسته با استفاده از دانش مخفی مصر باستانی ماشین زمان و یک سپر نامرئی کننده را اختراع کند.

گفته می‌شود که این ماشین زمان در غرب لندن و در مکانی ناشناخته نگه‌داری می‌شود. همچنین گفته می‌شود که این ماشین زمان در مقبره‌ای وجود دارد که اگر در آن را باز کنند یکی از بزرگ‌ترین اکتشافات بشری پیدا خواهد شد؛ اما سؤال اینجاست که چرا در این مقبره باز نمی‌شود؟ جواب سؤال بالا این است که هنوز کسی نتوانسته محل دقیق این قبر را مشخص کند. اصل این داستان به دوران ویکتوریا برمی‌گردد؛ اینکه تا چه درست باشد اطلاعات زیادی در دست نیست.

یک نظر

  1. این مذخرفات چیه چرا علمی صحبت نمیکنید . از آنجا که زمان عرض کم متصل غیر قار هست امکان اعاده اون وجود نداری ((اعاده المعدوم مما امتنعا)) چون باید زمان را قار بگیرید و این اصلا متصور نیست تا اینکه بخواهیم در مورد امکانش بیاندیشیم. برای توضیح بیشتر باید گفت: سفر در زمان که مستلزم قار بودن زمان است مانند این میباشد که فرض کنیم قطاری که در ساعت مشخصی از تهران حرکت کرده و در ساعت معلومی به ایستگاه مشهد میرسد،هر واگن آن برای همیشه در تمام نقطه های طول راه آهن تهران مشهد موجود باشد. همانگونه که چنین چیزی محال و حتی غیر قابل تصور ذهنی میباشد ، سفر در زمان هم غیر عقلانی و مضحک است.

ارسال یک نظر

17 − 13 =