حقایقی درباره جفری دامر، قاتل و آدم‌خوار آمریکایی

حقایقی درباره جفری دامر، قاتل و آدم‌خوار آمریکایی

788
1
اشتراک‌گذاری

جفری دامر، قاتل سریالی معروف آمریکایی و یکی از مخوف‌ترین متجاوزان جنسی در تاریخ این کشور. او از سال ۱۹۷۸ میلادی تا سال ۱۹۹۱، پسران جوان زیادی را کشت و به آن‌ها تجاوز کرد. در این مقاله از شگفتی‌های تاریخ‌ حقایقی جالب از او را برایتان بازگو می‌کنیم. با ما همراه باشید. جفری دامر در سن شش‌سالگی مجبور به جراحی فتق شد که تأثیر زیادی بر روی دوران کودکی او گذاشت.

پدر و مادر او زمانی که وی تنها چهارده سال داشت از یکدیگر جدا شدند. او بعد‌ها و در اعترافاتش اعلام کرد که طلاق والدینش به‌شدت آسیب روحی دیده است و‌ همین انگیزه‌ای برای قتل‌های او شده است. او هوش زیاد و علاقه فراوانی به علوم داشت. در کودکی او عادت داشت استخوان‌های حیوانات مرده را جمع‌آوری کند و آن‌ها را در اسید از بین ببرد. اولین قربانی او استیون هیکس نام داشت.

او این پسر جوان را به خانه آورد و هردوی آن‌ها مست کردند؛ اما زمانی که استیون سعی کرد از خانه دامر برود با واکنش او رو‌به‌رو شد و به قتل رسید. او در سال ۱۹۷۸ میلادی وارد ارتش شد ولی به خاطر اعتیاد شدید به الکل از ارتش اخراج شد. او در سال ۱۹۸۶ میلادی و به علت خود ارضایی درملأعام و‌ در جلو دو پسر جوان بازداشت شد. او به یک سال کار اجباری و فعالیت اجتماعی محکوم شد.

جفری دامر بعدها در اعترافاتش نوشت که زمانی که تنها هشت سال داشت توسط یکی از همسایه‌هایش مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. او در قسمتی دیگر از اعترافاتش نوشت که به سر قربانیان خود زمانی که زنده بودند دریل و فولاد می‌زده است. جفری دامر عادت داشت قسمت‌های باقی‌مانده از اعضای بدن قربانیان خود را بخورد. پلیس سه سر بریده‌شده را در یخچال خانه او پیداکرده بود. در سال ۱۹۹۲ میلادی، جفری دامر به علت ارتکاب پانزده قتل به ۹۴۴ سال حبس محکوم شد. او در زندان توسط زندانی دیگری به نام کریستوفر اسکارور به قتل رسید.

یک نظر

  1. ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود

ارسال یک نظر

هجده + هشت =