حقایقی درباره الیزابت تیلور که نمی‌دانستید

حقایقی درباره الیزابت تیلور که نمی‌دانستید

659
0
اشتراک‌گذاری

الیزابت تیلور، یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های شناخته‌شده در جهان است. او جز هنرمندان پیشگامی بود که در مورد مسائل حساسی همچون بیماری ایدز صحبت کرد. او همچنین یک تاجر موفق و یک فعال بشردوست نیز بود. الیزابت مادر سه فرزند و مادرخوانده یک فرزند دیگر بود. در زمان مرگ الیزابت چهار نوه نیز داشت.

او در سال ۱۹۶۰ میلادی دچار بیماری بسیار نادری شد که خوشبختانه از آن جان سالم به دربرد. در طول دوران بازیگری او، الیزابت پنج بار دچار شکستگی پشت شد. الیزابت تیلور به سیگار علاقه فراوانی داشت و زیاد سیگار می‌کشید. در سال ۱۹۷۵ میلادی، پزشکان به او گفتند که او مبتلا به بیماری سرطان شده است اما بعدها مشخص شد که او به هیچ‌گونه سرطانی مبتلا نیست. الیزابت در سال ۱۹۵۹ میلادی و قبل از ازدواج با ادی فیشر به دین یهودیت گروید. حتی همسر سوم الیزابت نیز یک فرد یهودی بود.

او مدتی بعد به تومور مغزی مبتلا شد ولی با جراحی و موفقیت آن را از سرش جدا کرد. الیزابت یک طراح موفق جواهرات بود و برند عطرهای خود را بانام الیزابت عرضه کرد که با استقبال عمومی فراوانی رو‌به‌رو شد. او همچنین یک مجموعه‌دار بزرگ الماس بود و بیش از ۳۳ الماس بزرگ داشت‌. او نام مستعاری به نام لیز داشت که از آن بسیار متنفر بود زیرا بسیار شبیه به کلمه هیس بود.

بدون نظر

ارسال یک نظر

8 + 3 =