راز امواجی شگفت‌انگیز از فضا

راز امواجی شگفت‌انگیز از فضا

355
0
اشتراک‌گذاری

از روزهایی که دو ابرقدرت جهان یعنی روسیه و آمریکا رقابت‌های فضایی خود را آغاز کردند، تا به امروز بیشتر دانشمندان این دو کشور سعی در دریافت سیگنال‌هایی از فضا می‌کردند. اما به‌راستی آیا ما در این کهکشان بزرگ تنها هستیم؟

برخی از دانشمندان و فیزیک‌دانان بزرگ معتقد هستند که ما تنها موجودات زنده در کهکشان نیستیم و افراد یا موجودات دیگری هم در جهان وجود دارند. در سال ۱۹۷۲ میلادی، امواج بسیار قوی‌ای در برج‌های رادیویی اوهایوی آمریکا شناسایی و دریافت شد. این امواج به‌قدری شگفت‌انگیز و قوی بود که توجه بسیاری از دانشمندان را به خود جلب کرد. این امواج تا هفتادودو ثانیه ادامه داشت.

اهمان دانشمندی که بر روی این امواج کار می‌کرد گفته بود که گروه تحقیقاتی وی مدت‌ها بر روی این امواج کار می‌کرده است. در آخر آن‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که این امواج از خارج از جو زمین آمده است. او همچنین اعلام کرد که این امواج منشأ مغناطیسی بسیار قوی‌ای دارند. دانشمندانی که بر روی این امواج کار می‌کردند مدعی شدند که تنها یک تمدن قوی قادر به ساخت چنین امواج قدرتمندی است.

هنوز هیچ علم بشری‌ای نمی‌تواند امواجی با این قدرت تولید کند. به علت کمبود امکانات در آن سال ادامه تحقیقات بی‌فایده بود. از آن زمان به بعد نیز امواجی دریافت نشده است که دانشمندان بر روی آن کار کنند.

بدون نظر

ارسال یک نظر

نوزده − 8 =