آیا هیتلر یک یهودی بود؟

آیا هیتلر یک یهودی بود؟

871
3
اشتراک‌گذاری

برای کسانی که به هیتلر و نازی‌ها علاقه دارند، مسائلی وجود دارد که هیچ‌گاه روشن نخواهد شد. نظریات مختلف بیان می‌کند که هیتلر از آن مردمی که بسیار بدش می‌آمد و آن‌ها را قتل‌عام کرد؛ در اصل خودش یک یهودی بوده است. اما هیچ‌کدام از نظریات بالا اثبات نشده است.

اگر بخواهیم بر اساس واقعیت و مدارک تاریخی صحبت کنیم، قطعاً هیتلر یک یهودی نبوده است. اما باز مدارک ضعیفی وجود دارد که نشان می‌دهد هیتلر از اجدادی یهودی است. مدارکی از سمت پدری هیتلر وجود ندارد، زیرا پدر او اسناد و مدارک را از سمت خودش شروع کرد و این باعث شد که هویت پدربزرگ هیتلر نامعلوم باشد.

یک افسر نازی به نام هانس فرانک، ادعا کرده بود که مادربزرگ پدری‌اش هیتلر به‌عنوان پیشخدمت برای یک خانواده یهودی به نام فرانکنبرگ کار می‌کرد. گفته می‌شود که پدر هیتلر از رابطه نامشروع مادربزرگش با پسر نوزده‌ساله این خانواده به وجود آمده است‌.

روزنامه دیلی‌تلگراف که در بریتانیا منتشر می‌شود، در سال ۲۰۱۰ سندی را در رابطه با ۳۹ تن از اقوام هیتلر و دی ان ای آن‌ها منتشر کرد. در این سند آماده است که کروموزوم‌های موجود در این دی ان ای‌ها، مربوط به مردم اروپای غربی نیست. بین هجده‌تا بیست درصد افرادی که این کروموزوم‌ها را دارند یهودی هستند. دی ان ای اوا، معشوقه هیتلر نیز نشان می‌دهد که او اجدادی یهودی دارد.

3 نظر

ارسال یک نظر

1 × پنج =