فرزند شیطان: دختری که با شکنجه و جن‌گیری کشته شد

فرزند شیطان: دختری که با شکنجه و جن‌گیری کشته شد

841
0
اشتراک‌گذاری

آنلیس میشل در بیست و یکم ماه سپتامبر سال ۱۹۵۲ در غرب آلمان به دنیا آمد. او به همراه پدر و مادرش و دو خواهر دیگرش به نامهای ژوزف و آنا زندگی می‌کرد. خانواده او مسیحی کاتولیک بودند و دو بار در هفته به کلیسا می‌رفتند. آنا تا سن شانزده‌سالگی زندگی بسیار عادی داشت اما در سن شانزده‌سالگی دچار مرض صرع شد. او مجبور شد مدتی را در بیمارستان سپری کند. کم‌کم بیماری او شکلی روحی به خودش گرفت و مدتی را نیز در بخش اعصاب و روان گذراند. در سن ۲۰ سالگی او وارد دانشگاه ورزبورگ شد. مراسمات مذهبی مانند مصلوب شدن  حضرت عیسی(ع) او را کمی آزار می‌داد.

او کم‌کم مدعی شد که صدایی در گوشش می‌گوید که او نفرین‌شده است و در جهنم خواهد پوسید. آنا مدعی را می‌بود که چهره شیاطین را می‌بیند. یکی از دوستان او سعی کرد حال او را بهتر کند. این دوست، باور داشت که آنا باید از آب مقدس بنوشد تا حالش بهتر شود. او کم‌کم حالت پرخاشگرانه‌ای به خودش گرفت و به خودش آسیب می‌زد. او حشرات کوچک را می‌کشت و گاهی در خانه بی‌اختیار ادرار می‌کرد. در سال ۱۹۷۵ میلادی، دو کشیش باور داشتند که جسم او توسط شیطان تصاحب‌شده است. این دو کشیش باور داشتند که او می‌تواند نیروهای شیطانی تولید کند. سه روز  بعد از تولد ۲۲ سالگی او، اولین مراسم جن‌گیری از بدن او آغاز شد. در این زمان آنا مصرف داروهای درمانی را متوقف کرده بود. در عرض ۱۰ ماه، بیش از شصت‌وهفت مراسم مذهبی برای او برگزار شد. دو بار در هفته و هر بار بیش از چهار ساعت این دو کشیش سعی می‌کردند که شیاطین را از بدن این دختر بیرون آوردند. آن‌ها از این مراسم فیلم گرفتند و این فیلم تکنون در اینترنت موجود است.

آنا در اول ماه جولای سال ۱۹۷۶ از دنیا رفت. مقامات بر این باور بودند که او براثر کم‌آبی و سو تغذیه مرده است. یک سال بود که او نه غذایی می‌خورد و نه آبی می‌نوشید. مقامات بر این باور بودند که والدین و این دو کشیش در مرگ او نقش بسزایی دارند. پلیس آن‌ها را به جرم قتل بازداشت کرد. پزشکان بر این باور بودند که او می‌توانست درمان شود.

اما کلیسا بر این باور بود که طبق قوانین آلمان، جن‌گیری قانونی است. پدر و مادر و دو کشیش در دادگاه به شش ماه حبس و سه سال کار اجباری محکوم شدند. اما هیچ‌کسی علت صداهای شیطانی در گوش آنا را نفهمید.

بدون نظر

ارسال یک نظر

چهارده + چهارده =