ده حقیقت در مورد غرب وحشی که نمی‌دانستید

ده حقیقت در مورد غرب وحشی که نمی‌دانستید

1351
0
اشتراک‌گذاری

امروز شگفتی‌های تاریخ قصد دارد برای شما کمی از غرب وحشی و حال و هوای آن دوران بگوید. غرب وحشی، از قرن هجده میلادی در آمریکا آغاز و در سال ۱۹۱۲ میلادی به اتمام رسید. به این دوران، زمان جدایی غرب نیز گفته می‌شود. جدایی غرب بیشتر در منطقه میسیسیپی آمریکا استفاده می‌شد. شما صحنه‌های زیادی را در فیلم‌ها و در مورد خشونت این دوران‌، دیده‌اید. اما هیچ‌گاه همه‌چیز آن‌طور که مشاهده می‌کنید، نیست.

در دروان غرب وحشی، ایلات کشور آمریکا، به اوج شک.فایی خود رسیدند و بیشتر آن‌ها امروزه به همان شکل زمان غرب وحشی هستند. بیشتر مردم آن دوران درگیر نبردهایی برای زندگی، پیر.زی و مرگ بودند. مهاجران ارتباطاتی را با بومیان آمریکا برقرار کردند و حتی ساختمان‌هایی بزرگ در برخی از شهرهای آمریکا ایجاد شد.

طبق گفته‌هایی از فردریک جکسون ترنر، کم‌کم مهاجران اروپایی، خودشان را شهروندان آمریکا نامیدند و لهجه آن‌ها از بریتانیایی و سایر ملل اروپایی به آمریکایی تغییر کرد. سرزمین جدید از شرق به کالیفرنیا و نوادا، از جنوب به فلوریدا و از شمال به ورمونت رسید. خود آمریکایی‌ها به اهالی میسیسیپی، آمریکایی‌های غربی می‌گفتند. در سال ۱۷۷۶ میلادی، بیشتر سیاست‌مداران آمریکایی، از مناطق مختلف آمریکا به غرب رفتند و در آنجا شروع به فعالیت و کارکردند و این دوران اوج شکوفایی غرب وحشی بود.

بدون نظر

ارسال یک نظر

7 − 1 =