آیا خون آشام وجود دارد؟

آیا خون آشام وجود دارد؟

1870
0
اشتراک‌گذاری

اخیراً مقاله‌ای دریکی از نشریات معتبر اروپایی منتشرشده است که نشان می‌دهد خون‌آشام‌ها می‌توانند وجود داشته باشند. این گروه از محققان بر این باوراند که خون‌آشام‌ها انسان‌هایی با یک ژن معیوب هستند که علاقه‌ی وافری به نوشیدن خون‌دارند.

طی قرن‌های گذشته داستان‌های خون‌آشامی در بین مردم بسیار محبوب بوده است و حتی امروزه فیلم‌ها و سریال‌های زیادی از آن داستان‌ها ساخته‌شده است. طبق مطالعات جدید دانشمندان احتمال وجود خون‌آشام‌های واقعی وجود دارد که به‌نوعی از بیماری بسیار کمیابی مبتلا هستند. آن‌ها باور دارند وجود یک نوعی از سلول‌های قرمز در خون باعث به وجود آمدن این نوع بیماری می‌شود.

این سلول‌ها به سلول‌های سالم خون آسیب‌زده و فرد را به‌شدت به نوشیدن خون متمایل می‌کند. این سلول‌ها همچنان پوست صورت و بدن را برافروخته و قرمز می‌کند و به فرد ظاهری مانند خون‌آشام‌ها می‌دهد.

پوست فرد در این نوع بیماری به نور آفتاب حساس شده و حالت سوختگی به آن دست می‌دهد. همچنین افراد مبتلابه این بیماری به‌شدت رنگ‌پریده هستند و چهره‌ای کبود و شبیه به مردگان دارند. هنگامی‌که هوا ابری نیز باشد احتمال آسیب دیدن این‌گونه از افراد است. افراد مبتلابه این بیماری در هنگام روز در خانه می‌ماندند و شب‌ها به بیرون می‌رفتند.

در دنیای باستان مبتلایان به این نوع از بیماری با نوشیدن خون حیوانات خودشان را زنده نگه می‌داشتند. برخی نیز به نوشیدن خون انسان‌ها روی آورده و ازآنجا بود که افسانه‌های خون آشامی شکل گرفت.

بدون نظر

ارسال یک نظر

10 − دو =