سفر در زمان: تصویر تلفن همراه هوشمند در نقاشی‌های سرخ‌پوستان

سفر در زمان: تصویر تلفن همراه هوشمند در نقاشی‌های سرخ‌پوستان

746
0
اشتراک‌گذاری

اخیراً یک نقاشی‌ای کشف‌شده است که بحث‌های زیادی را در محافل علمی ایجاد کرده است. این نقاشی صحنه‌ای مربوط به قرن هفدهم میلادی را نشان می‌دهد و در آن یک فرد سرخ‌پوست چیزی شبیه به تلفن‌های هوشمند امروزی را در دست گرفته است.

آیا امکان دارد که سفر در زمان یک امری حقیقی باشد؟ چرا یک بومی سرخ‌پوست باید چیزی شبیه به تلفن همراه در دستانش داشته باشد؟ این نقاشی در سال ۱۹۳۷ میلادی کشیده شده است. نام این نقاشی آقای پینکان است و صحنه‌ای مربوط به قرن هفدهم میلادی را نشان می‌دهد. مرد سرخ‌پوست در این نقاشی ظاهری سنتی دارد ولی در دستانش چیزی شگفت‌انگیز گرفته است.

برخی مورخان احتمال سفر در زمان را قوی می‌دانند. دکتر مارگارت از دانشگاه پنسیلوانیا می‌گوید: “چیزی که در دستان مرد سرخ‌پوست برای آن زمان بسیار عجیب بوده است. تمام توجه مرد سرخ‌پوست به چیزی است که در دستانش قرار دارد.”

دکتر مارگارت ولی باور دارد که شیء اسرارآمیز می‌تواند یک تیغه‌ی آهنی باشد. او همچنان اضافه می‌کنند که سرخ‌پوستان از آداب‌ورسوم بسیار عجیبی استفاده می‌کردند.

تاریخ‌دانی به نام دنیل کرون باور دارد که چیزی که در دستان مرد سرخ‌پوست است در حقیقت یک آینه است که او خودش را در آن نگاه می‌کند. اما برخی با نظر دکتر دنیل مخالف هستند. نقاشی بالا را فردی به نام رومانو کشیده است. برخی محققان باور دارند که او با این نقاشی سعی در نشان دادن فرهنگ‌های باستانی توسط فن‌آوری روز را دارد.

ما باور داریم که شیء بالا نه آینه و نه تیغ برنده بلکه یک متن مقدس است که مرد سرخ‌پوست در حال خواندن آن است. هنوز بحث‌های زیادی در رابطه با سفر در زمان به وجود دارد. آیا شما نیز به سفر در زمان علاقه دارید؟ اگر این امکان وجود داشت به چه دوره تاریخی‌ای سفر می‌کردید؟

 

بدون نظر

ارسال یک نظر

20 − نوزده =