چه رازی بین چارلز داروین و آبراهام لینکلن وجود دارد؟

چه رازی بین چارلز داروین و آبراهام لینکلن وجود دارد؟

795
0
اشتراک‌گذاری

چارلز داروین و آبراهام لینکلن دو شخصیت بسیار تأثیرگذار تاریخ هستند. اگر به کتاب‌های نقاط مختلف جهان نگاهی کنید قطعاً نامی از هردوی آن‌ها وجود دارد. اما چه راز مشترکی بین چارلز داروین و آبراهام لینکلن وجود دارد؟

چارلز داروین و آبراهام لینکلن در تاریخ دوازدهم ماه فوریه سال ۱۸۰۹ میلادی و در روز یکشنبه به دنیا آمدند. چارلز داروین یک زیست‌شناس بسیار بزرگ بود که بیشتر مردم او را به خاطر نظریه انتخاب طبیعی می‌شناسند. کارهای او تأثیر بسیار زیادی بر روی دانش بشری و درک بهتر ما نسبت به طبیعت داشته است. بسیاری از مورخان باور دارند که او یکی از نوابغ بزرگ جهان است. چارلز داروین در نوزدهم ماه آوریل سال ۱۸۸۲ و در ۷۳ سالگی از دنیا رفت.

آبراهام لینکلن شانزدهمین رئیس‌جمهور آمریکا و کسی بود که به برده‌داری در آمریکا پایان داد. او همچنین در زمان جنگ‌های داخلی آمریکا با مشکلات فراوانی روبه‌رو بود ولی توانست به جنگ‌های داخلی آمریکا پایان دهد. آبراهام لینکلن پانزدهم ماه آوریل سال ۱۸۶۵ میلادی ترور شد. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد آبراهام لینکلن به این قسمت بروید.

به نظر شما چه ارتباطی بین این دو فرد بزرگ وجود دارد؟ آیا تاریخ تولد آن‌ها ب طرز مشکوکی یکی نیست؟ نظر شما در مورد این دو فرد وجود دارد؟ نظرات خود را با شگفتی‌های تاریخ در میان بگذارید؟

بدون نظر

ارسال یک نظر

چهار + نوزده =