آندری چیکاتیلو، مخوفترین قاتل زنجیره ای روسیه

آندری چیکاتیلو، مخوفترین قاتل زنجیره ای روسیه

1253
0
اشتراک‌گذاری

آندری چیکاتیلو، در شانزدهم ماه اکتبر سال ۱۹۳۶ در کشور اکراین به دنیا آمد. او یکی از مخوف‌ترین مجرمان جنسی و یکی از وحشتناک‌ترین قاتلان زنجیره‌ای دوران معاصر است. او بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۰ میلادی قتل‌های بسیاری را در روسیه و اوکراین انجام داد.

او پس از بازداشت اعتراف کرد که به بیش از ۵۲ زن و کودک تجاوز کرده و آن‌ها را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده است. وحشت اصلی به خاطر تعداد مقتولان او نبود، بلکه وحشت اصلی زمانی ایجاد شد که هیچ‌کس و یا هیچ‌چیز نمی‌توانست جلوی او را بگیرد. او معلم بود و هم‌زمان در سه مدرسه تدریس می‌کرد. شغل او این فرصت را به او می‌داد تا به کودکان و نوجوان دسترسی داشته باشد.

یک افسر پلیس زمانی که او در حال دست‌مالی کردن یک دختر نوجوان دبیرستانی در اتوبوس بود، بازداشت کرد ولی مقامات مدرسه با جلب رضایت خانواده آن دختر وی را از زندان آزاد کردند و او توانست بار دیگر به محل کارش بازگردد. او در سال ۱۹۹۴ میلادی به خاطر ارتکاب به قتل و تجاوز اعدام شد.

پدر و مادر او کارگر بودند و برای افراد ثروتمند کارگری می‌کردند. پدر او زندگی بسیار سختی داشت و در جنگ جهانی اول زخمی و مدتی اسیر قوای دشمن شده بود. آندری چیکاتیلو در سن نوجوانی به عضویت حزب کمونیست روسیه درآمد. او در سال ۱۹۵۴ میلادی و با نمرات بسیار درخشان از دبیرستان فارغ التحصیل شد. معلمان او باور داشتند که او در آینده فردی بسیار موفق خواهد شد. او با بورسیه تحصیلی و به‌عنوان دانش‌آموز ممتاز وارد دانشگاه مسکو شد. آینده‌ای درخشان انتظار او را می‌کشید.

او در سال ۱۹۶۳ با یکی از دوستان خواهرش ازدواج کرد. همسر او می‌گفت که آندری چیکاتیلو فردی ناتوان در مسائل جنسی بود و هیچ‌گاه می‌توانست نعوظ پیدا کند. همسر او می‌گوید که بیشتر اوقات مجبور بود با انگشت همسرش ارضاء شود. در سال ۱۹۶۵ آن‌ها صاحب دختری شدند و پنج سال بعد نیز پسرشان به دنیا آمد. آن‌ها در طول زندگی همین دو فرزند را داشتند.

از ماه مه سال ۱۹۷۳ به بعد، آندری چیکاتیلو شروع به آزار و اذیت دانش آموزان دخترش کرد. او یک دختر پانزده‌ساله را در کلاسش محبوس کرد و به اندام‌های او بازی می‌کرد. دختر مقاومت کرد و آندری چیکاتیلو نتوانست با او رابطه‌ی جنسی برقرار کند. در سال ۱۹۷۸ میلادی، دختر نه‌ساله‌ای به نام یلنا زاکونتاوا توسط آندری چیکاتیلو به طرز فجیعی مورد تجاوز قرار گرفت و سپس به قتل رسید. او بعد از به قتل رسیدن توسط آندری چیکاتیلو، تکه‌تکه شده بود. داستان زندگی او یکی از عجیب‌ترین داستان‌های قتل‌های قرن معاصر است. قاتلی بسیار باهوش که برای کشتن قربانیانش از هیچ جنایتی دریغ نمی‌کرد.

بدون نظر

ارسال یک نظر

نه + نه =