شبح کیت مورگان؛ راز مرگ زنی که در هتل به قتل رسید

شبح کیت مورگان؛ راز مرگ زنی که در هتل به قتل رسید

789
0
اشتراک‌گذاری

هیچ‌کسی صدای شلیک گلوله را نشنید. تا زمانی که آن‌ها جسد بی‌جان زن را درراه پله پیداکرده بودند، هیچ‌کسی نمی‌دانست که تیراندازی انجام‌شده است. اواخر قرن نوزدهم میلادی پر است از معماهای حل‌نشده و هتل مجلل دل کورونادو در نزدیکی سن دیگو از این قضیه مستثنا نیست. این هتل هم‌اکنون میزبان روح زنی به نام کیت مورگان است که در سال ۱۸۹۲ میلادی از دنیا رفت.

داستان کرگ کیت، از آن دسته از داستان‌هایی است که با اغراق‌های زیادی همراه شده و از حقیقت خود دور شده است. کیت مورگان در سال ۱۸۶۵ میلادی و در ایالت آیوا آمریکا به دنیا آمد. کیت زمانی که بسیار جوان بود مادرش را از دست داد. پس از مرگ مادرش، او به خانه‌ی پدربزرگش فرستاده شد تا در آنجا زندگی کند. در سال ۱۸۸۵ میلادی، او با مردی به نام توماس مورگان ازدواج کرد. ازدواج او با توماس دل‌خراش و ناموفق بود و او مجبور شد با مرد دیگری و در سال ۱۸۹۰ از خانه بگریزد. آن دو باهم به سمت غرب رفتند. رابطه‌ی آن‌ها زیاد دوام نیاورد و به‌زودی این رابطه نیز از هم پاشید. کیت در اواسط سال ۱۸۹۲ میلادی به شهر لوس‌آنجلس رفت. او در این شهر تنها بود و به دنبال کار می‌گشت. او بعد از مدتی به‌عنوان یک خدمتکار در خانه‌ی یکی از اشرافیان شهر لوس‌آنجلس مشغول به کار شد. اما کیت در آنجا نیز زیاد دوام نیاورد. او در مدت دو ماه در بیش از چند خانه به‌عنوان خدمت کار مشغول به کار شد.

او در اواخر ماه نوامبر سال ۱۸۹۲ میلادی دوباره به شهر سان دیگو برگشت. او بانام جعلی لوتی برنارد در هتل دل کورونادو مشغول به کار شد. او قدری بیمار به نظر می‌رسید و هرروز ضعیف و ضعیف‌تر می‌شد. او به مسئولان هتل گفته بود که به بیماری سرطان مبتلا است و منتظر برادرش که در اصل یک پزشک بود است تا بیاید و از او نگه‌داری کند. تا آنجایی که ما می‌دانیم کیت هیچ‌گونه برادری نداشت.

کیت یک تفنگ خرید. در بیست و نهم ماه نوامبر همان سال جسد او در راهروی هتل که به ساحل می‌رسید پیدا شد. تنها یک گلوله از این سلاح شلیک‌شده بود و آن نیز به سر کیت اصابت کرده بود. در آن زمان پرونده او بسته‌شده بود و علت مرگ او را خودکشی اعلام کردند. یک قرن بعد و پس از باز شدن مجدد پرونده او مشخص شد که گلوله شلیک‌شده با گلوله تفنگ کیت مورگان متفاوت است. بعد از رگ او گفته می‌شد که مهمانان این هتل مجلل گاهی اوقات صدای ناله‌ی یک زن را می‌شنوند و حتی برخی نیز روح سرگردان زنی را مشاهده می‌کنند.

بدون نظر

ارسال یک نظر

چهار × 5 =