اسرار فراماسون‌ها: یهودیان فراماسون چگونه جهان را اداره می‌کنند؟

اسرار فراماسون‌ها: یهودیان فراماسون چگونه جهان را اداره می‌کنند؟

9066
5
اشتراک‌گذاری

در این مقاله از شگفتی‌های تاریخ می‌خواهیم ببینیم که یهودیان ماسون چگونه جهان را اداره می‌کنند. یهودیان فراماسون ابتدا کنترل اسرائیل را به دست گرفتند و بانفوذ در آمریکا، کرسی‌های قدرت را نیز در این کشور به دست آورده‌اند و هم‌اکنون به دنبال تصاحب کل جهان هستند. هدف اصلی یهودیان فراماسون به کنترل درآوردن و برده کردن تمامی افراد جهان است. آن‌ها به دنبال بنا کردن جامعه‌ی نوین جهانی هستند و منتظر ظهر مسیح خودشان‌اند. در متون اسلامی از این مسیح دروغین به نام دجال یا ضد مسیح نام‌برده می‌شود. یهودیان فراماسون به دنبال ساخت معبد سلیمان هستند.

یهودیان فراماسون به طرز آرام و در سکوت رسانه‌ای به دنبال خراب کردن مسجدالاقصی در اورشلیم هستند. یهودیان ارتودکس بیشترین نقش را در این بازی به عهده گرفته‌اند. در بالای تپه‌ی دوم در اورشلیم، یهودیان فراماسون می‌خواهند معبدی را بسازند که بتوانند مسیح دروغین را پرستش کنند.

عقاب دو سر مصری در نماد یهودیان فراماسون و ارتودکس دیده می‌شود. آن‌ها بی‌نهایت تشنه‌ی قدرت هستند و سعی دارند کشور بزرگ اسرائیل را بنیان نهند. خوب به نماد بالا دقت کنید. چرا باید در نماد یهودیان از عقاب دو سر مصر باستان و تاج ملکه استفاده شود؟ چرا یهودیان ارتودوکس علاقه‌ی وافری به مصر باستان دارند؟ به نماد هرم بالای نماد دقت کنید.

فراماسونری، جادوی یهودیان:

پس از تحقیقات زیاد، برخی مورخان متوجه شدند که ارتباط تنگاتنگی بین یهودیان و لژهای فراماسونری وجود دارد. دینی که امروزه به یهودیت معروف است، ترکیبی از جادوی سیاه کابلا و آمیزه‌های بابل در عراق قدیم است. اکس مارس، یک محقق آمریکایی است که تحقیقات زیادی را راجع به ماسون ها انجام داده است. او برای فراماسونری سی‌وسه پله در نظر گرفته است. او معتقد است که تمامی قوانین فراماسونری از آمیزه‌های یهودیان است.

آلبرت پایک یکی از استادان اعظم فراماسونری در تعالیمش که به‌طور مخفیانه کشف‌شده است بین می‌کند که جادوی کابالا یکی از ابتدایی‌ترین مراحل فراماسونری است. استاد بزرگ فراماسونری از جادوی سیاه و ارتباط با شیاطین استفاده‌ی زیادی می‌کنند.

پایک می‌نویسد: “در جادوی کابلا، نام واقعی شیطان، یاه وه است. ما شیطان را یک فرد نمی‌دانیم. بلکه او را نیرویی می‌دانیم که برای همه آزادی و برابری می‌آورد.” پایک درجایی دیگر بیان می‌کند که یهودیان فراماسون، اسرار  و رموزشان را برای سال مخفی کرده‌اند.

مارس می‌گوید: “من برای سال‌ها اسرار فراماسونری را بررسی کرده‌ام. کتب زیادی را در این زمینه نوشته‌ام و امروز باجرئت به شما می‌گویم که فراماسونری جادوی خالص و کابالای یهودیان است. در کتاب‌های من پرده از اسرار بسیار هولناکی برداشته‌شده است. یهودیان می‌خواهند تمامی ملت‌های جهان را فریب دهند و در این راه هر جنایتی را نیز انجام خواهند داد. آن‌ها از رمان مزرعه حیوانات جورج اروول استفاده‌ی زیادی کرده‌اند و با شعارهایی مانند برابری انسان ها، افراد زیادی را شست و شوی مغزی داده‌اند.”

نحوه ی به قدرت رسیدن یهودیان فرماسون در اسرائیل:

یهودیان فراماسون از سال ۱۹۴۸ میلادی آهسته و به‌آرامی قدرت را در اسرائیل به دست گرفتند. دیوید بن گوریان، نخستین نخست‌وزیر اسرائیل یک فراماسون بود. در ویدئویی که مخفیانه از انجمن سری ماسون ها در اسرائیل ضبط‌شده است، آن‌ها رفتارهایی بسیار عجیب‌وغریب داشته‌اند.

تصویری از عبدالله دوم، پادشاه اردن و عهود بارام نخست وزیر اسرائیل. هر دوی آن ها ماسون بوده اند.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر پیشین و جنجالی اسرائیل نیز هنگامی‌که در آمریکا بود به لژهای فراماسونری رفت‌وآمدهای زیادی می‌کرد. یهودیان فراماسون از طریق تلویزیون و سایر رسانه‌های جمعی جادوی کابالا را وارد ذهن‌های مردم می‌کنند. در بیشتر کشورهای جهان، کنترل دولت‌ها در دستان فراماسون‌ها است. آن‌ها با ایجاد جنگ سعی در ناامن کردن مناطق مختلف جهان دارند.

5 نظر

  1. هیتلر‌هم یک ماسون بود اون بود که یهودیان را علی رغم میل باطنیشون به سمت اورشلیم سوق داد اگه اون نبود یهودیان پراکنده در اروپا پر ناز و نعمت به هیچ عنوان وسط بربیابون فلسطین نمیومدن وظیفه‌اش این بود تا عاملی باشه برا اینکه یهودیان تنها جای امن اروشلیم بدونن اونجا کوچ کنن تا اسرائیل تشکیل شه والا کسی از اونا دوس نداشت اروپای سرسبز ول کنن بیان وسط بیابون.التماس فکر
    یا علی۰

  2. اتفاقا پیشوا در زمان شروع مهاجرت های یهودیان به سمت فلسطین به اعراب هشدار داد و شکر صد هزار نفری خنضر در فلسطین تحت رهبری مفتی اعظم فلسطین تشکیل شد.متاسفانه امروز تعداد ابله ها از کتاب ها بیشتر است!

ارسال یک نظر

هجده − 7 =