انجمن های مخفی ای که دیگر مخفی نیستند

انجمن های مخفی ای که دیگر مخفی نیستند

1327
0
اشتراک‌گذاری

در جهان انجمن های مخفی زیادی  وجود دارند که بر زندگی ما اثرات بسیاری گذاشته اند. این انجمن ها به قدری قدرتمند هستند که حتی اقتصاد و فرهنگ ما نیز تحت کنترل و اراده ی آنهاست. 

جهان امروز ما توسط گروه های مخفی اداره می شود. انجمن های ماسونی و شیطانی که سعی دارند نظم نوین جهانی را برقرار کنند. این انجمن ها در نقاط مختلف جهان افرادی را به قدرت می رسانند و برخی دیگر را سرنگون می کنند. در این مقاله ی کوتاه قصد داریم شما را با برخی از این انجمن های مخفی آشنا کنیم. با شگفتی های تاریخ همراه باشید.

جمجمه و استخوان:

شایعاتی به گوش می رسید که بیشر روئسای جمهور آمریکا عضو انجمنی به نام جمجمه و استخوان هستند. این انجمن در دانشگاه یول آمریکا به وجود آمد. این گروه در سال ۱۸۳۲ میلادی بنیان گذاری شد و یکی از قدیمی ترین گروه ها در تاریخ کشور آمریکاست. این انجمن تنها افراد بسیار باهوش و نابغه ی جامعه را به عضویت قبول می کند. این گروه از قوانین فراماسون ها پیروی می کند. بیشتر اعضای این گروه از قدرتمندترین اعضای دولت آمریکا هستند و حتی کنترل وال استریت را نیز بر عهده دارند.

فراماسون ها:

اولین لژهای فراماسونری در سال ۱۷۱۷ میلادی ایجاد شد. آنها جلسات خودشان را کاملاً مخفی برگزار می کنند. ماسون ها از نوعی خاصی از دست دادن و علائم برای برقراری ارتباط با هم استفاده می کنند. این علائم در گروه های مختلف متفاوت است و هر لژ قوانین مربوط به خودش را دارد. آنها خدا را به عنوان معمار بزرگ جهان قبول دارند. در فراماسونری سه درجه وجود دارد که به شرح زیر است:

وردی و مرحله اول: شما در این مرحله یک تازه کار هستید.

یاور و دنبال کننده: در این مرحله شما آموزش های متوسط و رو به بالا را می بیند تا با علوم مورد نیاز یک ماسون آشنا شوید.

استاد اعظم: این مرحله شما با بیشتر قوانین ماسونی آشنا شده اید.

ایلومیناتی:

این انجمن توسط آزاد اندیشانی به وجود آمد که به دنبال ایجاد نظم نوین جهانی بودند. تاریخ دقیق بنیان گذاری این انجمن در اول ماه مه سال ۱۷۷۶ است. آنها به وجود خدا باور ندارند و همین باعث شده در بین خداناباوران به محبوبیت زیادی برسند. این علت و و اینکه بسیاری از اعضای آن انسان گرا هستند باعث شده که برخی این نظریه را مطرح کنند که آنها به دنبال سرنگونی سازمان های مذهبی هستند. آنها به دنبال ساخت جهانی یکپارچه و یک دولت برای برقراری نظم نوین جهانی هستند.

اپوس دئی:

این انجمن در سال ۱۹۲۸ به وجود آمد و ماهیت اصلی آن مربوط به باورهای کلیسای کاتولیک است. بعد از اینکه کتاب راز داوینچی منتشر شد حرف ها و حدیث های زیادی راجع به این انجمن ایجاد شد. این انجمن در حال دفاع از سرزمین یهود و صهیونیست ها است. کلیسای کاتولیک نیز پوششی برای کارهای آنها است که مخفی بمانند.

گروه بیلدربرگ:

این گروه هر ساله تحت شدیدترین تدابیر امنیتی با هم ملاقات می کنند. دولت و مقامات عالی امنیتی مسئول حفظ امنیت این گروه هستند. اولین جلسه ی این گروه در سال ۱۹۴۵ و در هتل بیلدربرگ کشور هلند انجام شد. اطلاعات دقیقی از این گروه در دسترس نیست و معمولاً به رسانه ها اجازه ی مصاحبه با اعضای آن داده نمی شود. این گروه می گوید که می خواهد فرهنگ آمریکا در اروپا گسترش دهد.

بدون نظر

ارسال یک نظر

هفده − دو =