مخفی ترین مکان کره ی زمین کجاست؟

مخفی ترین مکان کره ی زمین کجاست؟

1698
0
اشتراک‌گذاری

منطقه ی ۵۱ یک مکان رویایی است و در اصل نام کدی است که به این منطقه داده شده است. امروزه میلیون ها کهکشان و جهان وجود دارد و احتمال اینکه در دیگر سیارات نیز زندگی وجود داشته باشد هست. منطقه ی ۵۱ در قسمت جنوبی صحرای نوادا در غرب کشور آمریکا قرار دارد. مساحت این منطقه نزدیک به ۸۳ مایل است و از شمال به غرب شهر لاس وگاس آمریکا می رسد. اینجا همچنین مقر یک پایگاه بزرگ هوایی ارتش آمریکا نیز هست. در سال ۱۹۵۵ میلادی، نیروی هوایی ارتش آمریکا، رسماً مالکیت این منطقه را بر عهده گرفت. ارتش در این منطقه علاوه بر داشتن پایگاه های نظامی، سلاح ها و آزمایشات جدید خودش را نیز امتحان می کند. برخی در این منطقه سفینه های فضایی را نیز مشاهده کرده اند و گفته می شود تمام اطلاعاتی که از اینجا خارج می شود بسیار محرمانه هستند. ارتش هیچگاه آزمایشات خودش را در این منطقه تایید نکرده است و مسئولیت امنیت اطلاعات آن نیز بر عهده ی سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) است.

چرا به این سرزمین منطقه ی ۵۱ می گویند؟

هنگامی که جنگ سرد آغاز شد، دولت آمریکا نیاز به جایی مخفی برای تست انواع بمب ها و سلاح های اتمی داشت. منطقه ی دور افتاده و خالی از سکنه ی ۵۱ بسیار مناسب این کار بود. بنابراین دولت انواع تجهیزات نظامی و امنیتی را به این منطقه منتقل کرد. در مورد این منطقه نظریه های عجیب و غریب بسیاری وجود دارد و برخی باور دارند که در اینجا آزمایشات عجیبی انجام می شود. امنیت این منطقه به قدری بالاست که در صورت نزدیک شدن هر موجود زنده ای به اطراف آن بلافاصله دستور کشتن آن صادر می شود.

حسابش را بکنید که چرا یک منطقه ی نظامی تا این حد برای ارتش مهم است که حتی یکبار نیز در مورد آن چیزی به رسانه ها گفته نشده است. ما باور داریم که دولت چیزی را در این منطقه از مردم مخفی می کند. برخی از محققان باور دارند که این منطقه بیش از یک پایگاه نظامی است. بیشتر اوقات اشیاء زیادی در آسمان این منطقه دیده می شود. مردم عادی گاهی برخی پرنده های سرنگون شده را در این منطقه مشاهده می کنند.

اجازه بدهید در ادامه شما را با نظریه های متفاوت در این منطقه آشنا کنیم. شاید خیلی ها باور داشته باشند که موجودات فضایی، خیالی بیش نیست و بیشتر آنها را باید در داستان ها و فیلم ها جستجو کرد ولی باید بدانید که دولت آمریکا حتی برنامه هایی بسیار هوشمند برای مقابله ی نظامی با آنها و حتی ارتباط با فضایی ها دارد. دولت و ارتش آمریکا بسیاری از آزمایشات اتمی خودش را در این منطقه انجام می دهند. ارتش برخی از مجهزترین هواپیماهای خودش را در این منطقه آزمایش می کند و هیچ کسی از آنها خبر ندارد.

یکی از بحث برانگیزترین اختارعات این منطقه ی “پروژه آئورا” نام دارد. گفته می شود که این پرنده یکی از سریع ترین هواپیماهایی است که تاکنون ساخته شده و دولت آمریکا از آن برای جاسوسی استفاده می کند. برخی دیگر نیز باور دارند که دولت در این منطقه آزمایشاتی را بر روی انواع جانداران انجام می دهد و حتی برخی از موجودات فرا طبیعی نیز در اینجا نگه داری می شوند.

سفینه ی فضایی رزول:

در سال ۱۹۴۷ میلادی، یک سفینه ی فضایی عجیب در این منطقه سقوط کرد و توجه ی همگان را معطوف به این منطقه ساخت. در عرض چند ساعت بیشتر تلوزیون ها و رسانه ها خبر سقوط این پرنده را در لیست مهم ترین اخبار خودشان قرار دادند و مستند های بسیاری در مورد آن ساخته شد. فردی به سام مک برزل به طور اتفاقی این پرنده ی سرنگون شده را کشف کرده بود. ارتش بلافاصله اعلام کرد که جای هیچ نگرانی ای نیست و این یکی از آزمایشات نیروی هوایی بوده است. اما اجازه ی فیلم بردای به هیچ کسی در مورد این اتفاق داده نشد.

نظریات و داستان های زیادی تاکنون درباره ی آزمایشات که در این منطقه انجام می شود نوشته و منتشر شده است. برخی باور دارند که موجودات فضایی وجود دارند و هم اکنون دولت آمریکا با آنها در ارتباط است. برخی دیگر نیز می گویند که دولت با حساسیت بخشیدن به این منطقه کارهای دیگری را در مناطق مختلف انجام می دهد و این سرپوشی برای پروژه های مخفی دولت و نیروی هوایی است. نظر شما چیست؟ آیا شما به وجود آدم فضایی ها و موجودات از سایر کهکشان ها باور دارید؟ آیا روزی آنها نیز به ما حمله خواهند کرد؟ نظریات خود را با شگفتی های تاریخ در میان بگذارید.

بدون نظر

ارسال یک نظر

11 − 1 =