اسرار فراماسون ها: راز نقشه های شیطانی آنها در ایتالیا

اسرار فراماسون ها: راز نقشه های شیطانی آنها در ایتالیا

1925
0
اشتراک‌گذاری

اگر شما “نظریه ی گمراهی” را در گوگل جستجو کنید، به داستان های زیادی برخورد خواهید کرد. هیچ کسی نمی داند که آیا هیچ کدام از این داستان ها واقعاً وجود دارد یا خیر. امکان دارد برخی از این داستان ها درست باشد. ما برای برخی از این داستان ها و رازها مدارک مستدل داریم. یک سیاستمدار قدرتمند در مقابل یک فروشنده زانو می زند و همان فروشنده در سال ۱۹۷۳ از زندان به طرز عجیبی فرار می کند. در سال ۱۹۸۰ دولت کشور بولیوی سرنگون می شود و چند سال بعد یک لپ تاپ به سرقت می رود. این داستان های بی ربط چه ارتباطی با هم دارند؟ تمامی این داستان ها مربوط به یک سازمان مخفی به نام پروپاگند دیو است. این انجمن یک سازمان مخفی در ایتالیا است که بعدها اثرات زیادی بر آمریکا گذاشت.

مشخصی نیست که فردی به نام جلی چگونه به قدرت رسید ولی او از همان دوران نوجوانی یک آنتی کومونیست بود. او به عنوان یک افسر رابط در سازمان اس اس آلمان ها و در دستگاه نازی خدمت می کرد. او همچنین مسئول فراری دادن زندانی های زیاد در طول جنگ بود. او در سال ۱۹۵۰ میلادی وارد سیاست شد ولی علاقه ی زیادی به آن نداشت. بعدها به منطقه ی توسکانی ایتالیا رفت. او در آنجا به یک فروشنده ی بسیار موفق تبدیل شد و بعدها کارخانه ی تولید پوشاک خودش را راه اندازی کرد. اسرار زیادی از زندگی او وجود دارد و او کسی که قدرت اصلی فراماسون ها در ایتالیا است.

لیچیو جلی

او در سال ۱۹۶۷ میلادی لژ ماسونی خودش را تاسیس کرد. او نام لژ خودش را دیو ۲ گذاشت. با کمک دستیارانش و برخی نیروهای اطلاعاتی و جاسوسی توانست اطلاعات زیادی را از زندگی خصوصی شهروندان ایتالیا به دست آورد. او بعدها از اطلاعات به دست آمده به عنوان اهرم فشار استفاده می کرد و توانست افراد زیادی را از قدرت های سیاسی و نظامی کنار بزند.

وی قدرت خودش را به رسانه ها، اقتصاد و سیاست کشاند و کم کم یک امپراتوری بزرگ را برای خودش درست کرد. ثروت هنگفت و قدرت زیاد او باعث شد افراد زیادی جذب او شوند. او مرد سایه ها بود و کارهای خودش را به صورت کاملاً حرفه ای و در سایه انجام می داد. او در سال ۱۹۸۰ آنقدر قدرتمند شده بود که افراد رده بالای کشوری و فرماندهان ارشد نظامی و مقامات بلند پایه ی ارتش را به ویلای شخصی خودش دعوت می کرد.

چه کسی انجمن دیو ۲ را کشف کرد؟

میشله سه دونا یک بانکدار مرموز به ناگاه به صدر اخبار کشور ایتالیا تبدیل شد. او یک مشاور اقتصادی برای واتیکان بود. کم کم او با پرداخت مبالغی سعی کرد در سیستم های مالی آمریکا رخنه کند. او میخواست سهام بانک فرانکلین نشنال را بخرد.

او با ربودن خودش توانست معملات اقتصادی کلانی را انجام دهد و در نوع خودش یکی از موفق ترین افراد در حوضه ی دور زدن اقتصادی بود. او در سال ۱۹۸۶ بازداشت شد و در همان سال و به طرز بسیار مشکوکی و در سلول شخصی اش با سم کشته شد.

مرگ او با داستان های زیادی همراه شد و دادستانی کل ایتالیا پرونده ی قتل مرموز او را به پزشکی به نام جوزف کیریمی واگذار کرد. پلیس مدارکی را یافت که نشان می داد او چند وقت قبل از مرگش به منطقه ی توسکانی ایتالیا مسافرت کرده است. پلیس در گاو صندوق شخصی او مدارکی مرتبط با لژ فراماسونی دیو ۲ پیدا کرده بود.

جسد کشف شده ی بانک دار معروف در سلول انفرادی زندان

اطلاعات کشف شده از مدارک موجود در گاو صندوق او، اطلاعات عجیبی را آشکار می ساخت. سه وزیر کابینه ی وقت دولت ایتالیا، فرزند آخرین پادشاه ایتالیا، ۴۳ عضو پارلمان آن کشور، سه عوض ارشد سازمان های اطلاعاتی ایتالیا، ۲۱۳ افیر ارشد ارتش آن کشور و بسیاری از مدیران ارشد رسانه های ایتالیا عضو لژ فراماسونری لیچیو جلی بودند و سوگند یاد کرده بودند که او رهبر آنها است. واقعاً نقش این پیرمرد پر قدرت و ثروتمند چیست؟ ماجرای دستان قدرتمند فراماسون ها در قتل های سراسر دنیا و تصاحب قدرت در کشورها چیست؟ نظر شما چیست؟ نظر خود را با شگفتی ها تاریخ در میان بگذارید.

بدون نظر

ارسال یک نظر

هشت − یک =