راز دریای شیطان و مثلث اژدها چیست؟

راز دریای شیطان و مثلث اژدها چیست؟

10865
10
اشتراک‌گذاری

منطقه ای شوم تر و بسیار مرموز تر از مثلث برمودا. دریای شیطان یا مثلث اژدها در کشور ژاپن. این منطقه در اقیانوس آرام قرار دارد و یکی از مخوف ترین مناطق بر روی کره ی زمین می باشد. مثلث اژدها یکی از دوازده منطقه ی جغرافیایی بر روی کره ی زمین می باشد که داری قوی ترین نیروی مغناطیسی است. دریای اژدها منطقه ای بین کشور ژاپن و جزایر بونین است. این منطقه قسمت هایی از دریای فیلیپین را نیز شامل می شود.

به منطقه ی اژدها مثلث برمودای اقیانوس آرام نیز گفته می شود و درست در منطقه ی مقابل مثلث برمودا قرار دارد. در منطقه ی مثلث اژدها حوادث غیر عادی بسیار زیادی اتفاق افتاده است. در دریای شیطان هواپیماها و کشتی های بسیار زیادی ناپدید شده اند و از سرنوشت آنها هیچ اطلاعی در دست نیست. برخی نیز می گویند که کشتی های ارواح را در این مناطق دیده اند. ژاپنی ها این دریا را مانو اومی یا دریای شیطان می نامند.

این دریا برای قرن ها محل وقوع اتفاقات بسیار عجیب و غریب بوده است. نام اژدها برای این منطقه قدمتی به اندازه ی هزار سال قبل از میلاد مسیح دارد. در اصل چینی ها نام اژدها را برای این منطقه انتخاب کردند. آنها باور داشتند که یک اژدهای بزرگ در درون این دریا وجود دارد که بسیار حریص است و برای لذت بردن کشتی ها و دریانوردان را به درون اقیانوس می کشد و آنها را می خورد.

در سال ۱۲۰۰ میلادی خان مغول، کوبالای، تصمیم گرفت که به ژاپن یورش ببرد و آنجا را تصاحب کند. او از دریای شیطان به سمت ژاپن حرکت کرد. او تمام کشتی های خودش را در این دریا از دست داد و بیش از ۴۰۰۰۰ نفر از سربازان او در این دریا کشته شدند. در سال ۱۸۰۰ میلادی برخی دریا نوردان گفتند که بانوی سفید رنگی را دیده اند که در این دریا سوار بر یک کشتی است و در طول آن حرکت می کند.

در سال ۱۹۵۲ میلادی، دولت ژاپن یک تیم تحقیقاتی را به این منطقه فرستاد. ۳۱ محقق به همراه یک کشتی وارد این منطقه شدند و هیچگاه برنگشتند. از سال ۱۹۵۰ به بعد، دولت ژاپن این منطقه را ناامن اعلام کرده است و اجازه ی کشتی رانی را در آنجا نمی دهد. دانشمندی به نام چارلز برلتیز در سال ۱۹۸۹ میلادی تحقیقاتی را بر روی مثلث اژدها انجام داد. بین سالهای ۱۹۵۲ تا ۱۹۵۴ میلادی، بیش از ۵ کشتی نظامی و هفتصد نفر در این منطقه ناپدید شدند.

محققان بر این باور اند که در زیر دریای اژدها یک آتشفان بزرگ وجود دارد و باور دارند که ناپدید شدن کشتی ها در این منطقه یک فرآیند طبیعی است. آنها باور دارند که یک منطقه ی مغناطیسی بسیار قوی در این دریا وجود دارد که کشتی ها و هواپیماها را به درون آب می کشد. مردم محلی و بسیار دیگر نیز بر این باور هستند که یک نیروی فرا طبیعی در این منطقه وجود دارد. معمای مثلث اژدها هنوز جوابی روشن ندارد. نظر شما چیست؟ آیا یک نیروی فرا طبیعی یا شیطانی این منطقه را اداره می کند و یا یک توضیح علمی برای آن وجود دارد. نظرات خود را با شگفتی های تاریخ در میان بگذارید.

10 نظر

  1. من میگم همیشه پای یک زن در میان است،البته نقش استکبار جهانی مخصوصا آمریکای جهان خوار بلاشک در این قضیه وجود داره،ما که ترسی نداریم تا سایه ی رهبری فرزانه بالای سرمون هست..مرگ به نیرنگ تو آمریکا

  2. به نظر من كار كار امريكاست. مرگ بر أمريكا .

    ولي يك چيزي بين مثلث برمودا و أطرافش هس چون گفت تقريبا مقابل مثلث برمودا و درياي بدون ساحل كه آمار كشتار بالايي داره در نزديكيه جزيره ي برموداس يك چيزي داره ولي فك كنم كار امريكاس

ارسال یک نظر

6 + 4 =