آلبوم نازی ها: تصاویری دیده نشده از هیتلر

آلبوم نازی ها: تصاویری دیده نشده از هیتلر

1329
0
اشتراک‌گذاری

درست بعد از هفتاد سال از اتمام جنگ جهانی دوم و برای اولین بار در ایران، وب سایت شگفتی های تاریخ با افتخار تصاویر دیده نشده از هیتلر و همراهانش را منتشر می کند. این عکس ها برای اولین بار و در سال ۱۹۴۵ میلادی توسط عکاس انگلیسی ادوارد دین کشف شد. او به همراه یکی از دوستانش وارد محل اقامت هیتلر شده بودند که این عکس ها را پیدا کردند.

هیتلر در ماین طرفدارانش در روزهای جنگ

بعد از ورود به اتاق خواب اوا براون (معشوقه طولانی مدت هیتلر و همسر او که هر دو با هم خودکشی کردند)، یک سرباز روسی به یک گنجه ی کوچک رسید که در درون آن یک جعبه ی کوچک عطر و تعدادی عکس قرار داشت.

تصویری از جلد آلبومی که در اتاق همسر هیتلر کشف شد

تیم هارپر یکی از نویسندگان نشریات دیلی میلی می گوید: “ما صد در صد باور داریم که این تصاویر از اتاق هیتلر کشف شده است. تا به حال کسی این عکس ها را ندیده است. در این آلبوم بیش از ۷۳ عکس شخصی از هیتلر، هسمرش و نزدیکان او وجود دارد.”

هنریخ هیملر، یکی از نزدیکترین افراد به هیتلر

برخی از بدنام ترین افسران و مقامات نازی نیز در این البوم قرار دارند. در بین آنها به رئیس سازمان اس اس آلمان، هنریخ هیملر، وزیر تبلیغات نازی ها، جوزف گوبل و هرمان کورینگ باید اشاره کرد.

وزیر تبلیغات نازی ها در کنار جمعیتی پرشور

برخی باور دارند که تمام این عکس ها را همسر هیتلر گرفته است. او به عکاسی علاقه ی بسیاری داشت و بیشتر اوقات یک دوربین عکاسی شخصی همراهش بود. پیدا شدن عکس ها در اتاق خواب او نیز این امر را تایید می کند ولی برخی باور دارند که این عکس ها توسط یک فرد سومی گرفته شده است.

هیتلر در حال پیاده روی عصرگاهی

تصویر بالا پیشوای نازی ها را بسیار آرام نشان می دهد. او در کوه های آلپ یک تفرجگاه زیبا داشت که برای استراحت به آنجا می رفت. این منطقه بسیار سرسبز و خوش آب و هوا بود. این منطقه بعدها توسط قوای متفقین بمباران شد.

تصویری از اقامتگاه هیتلر در برلین

در تصویر بالا میز کاری شخصی هیتلر وجود دارد. او بیشتر اوقات کارهای خودش را در اینجا انجام می داد. ملاقات های او و دستور نظامی نیز از این دفتر در برلین صادر می شد.

بدون نظر

ارسال یک نظر

15 + 1 =